Positivus pārsteigums – Kings of Leon?

 
Comments 0

Ik vasaru viens no lielākajiem notikumiem daudz Latvijas iedzīvotāju kalendārā ir Positivus festivāls. Šogad, kad šis notikums svin savu piekto gadadienu, ļoti daudz tiek baumots par to, kādus pārsteigumus saviem apmeklētājiem gatavo festivāla organizatori. Svarīgākais jautājums – kura grupa būs galvenais hedlaineris Positivus 2011? Pēc apjomīgas informācijas ievākšanas, savu viedokli par to noformulējuši arī mūsu bukmeikeri.

Noteikti, ka daudzus rokmūzikas un festivāla fanus iepriecinās ziņa, ka par galvenajiem skaļo grupu favorītiem uz ierašanos festivālā bukmeikeri uzskata Kings of Leon. Likmes izmaksas koeficients uz grupas ierašanos ir 3.50 un tas norāda uz aptuveni 25% varbūtību, ka tieši amerikāņu ansamblis šovasar spēlēs Salacgrīvā.

Bukmeikeru optimisku komentēt likmju veidotājs Roberts Egle: ”Domājams, ka vismaz Positivus publikai King of Leon komentārus neprasa un noteikti nostrādātu kā liels magnēts festivāla apmeklēšanai. Esam izpētījuši, ka jau saplānotais grupas koncertu grafiks šķiet parocīgs braucienam uz Latviju, jo jūlija sākuma viņu tūre iegriežas Beļģijā un Dānijā, kas ir salīdzinoši tuvu. Baumas tieši par šīs grupas ierašanos uz Positivus klīst jau sen, taču paši organizatori ļoti cītīgi slēpj gaidāmā pārsteiguma nosaukumu. Kā lielāko risku un iemeslu, kāpēc šī grupa līdz Latvijai tomēr varētu nenokļūt, mūsuprāt, jāmin lielās izmaksas un jautājums par to, vai organizatori būs gatavi šādai investīcijai. Tieši tāpēc koeficients 3.50 uz Kings of Leon, pat kā uz favorītiem, ir salīdzinoši augsts un norāda ir vien uz 25% varbūtību.”

Vēl starp reāliem Positivus pārsteigumiem bukmeikeri min arī Mark Ronson & The Business Intl, kuru iespējamību redzēt vērtē ar likmes izmaksas koeficientu 4.00. Tāpat kā reāla tiek vērtēta iespēja redzēt divas no uzlecošajām rokmūzikas zvaigznēm Two Door Cinema Club (5.00) un Fleet Foxes (8.00), kā arī grupu While Lies (6.00), kas kā Kings of Leon iesildītāji pavada vasaru Eiropā un arīdzan pārstāv indie rock mūzikas stilu.

Bez augstāk minētajiem iespējamo Positivus dalībnieku nosaukumiem Betsafe.com min arī skaļus vārdus, kuru parādīšanās iespējamība Positivus netiek vērtēta īpaši augstu. Piemēram, grupas Manic Street Preachers likmes izmaksas koeficients 12.00 liecina par nedaudz vairāk nekā 5% varbūtību. Viņiem seko Kaiser Chiefs ar koeficientu 17.00.

Savukārt, arīdzan baumās izskanējušo Coldplay parādīšanās Latvijā tiek vērtēja ar jau pavisam niecīgu varbūtību – koeficientu 75.00.

Ja jums ir savas prognozes, likmes uz Positivus hedlaineriem variet veikt šeit.